O nas

Historia firmy


Od 1993 roku z powodzeniem prowadzimy kompleksową obsługę finansowo-księgową spółek oraz działalności gospodarczych. Posiadamy status licencjonowanego biura księgowego. Prowadzimy obsługę ponad 300 podmiotów gospodarczych – od jednoosobowych działalności po spółki akcyjne, zarówno z kapitałem krajowym, jak i międzynarodowym. Staramy się jak najlepiej dostosować działania do specyfikacji działalności, którą obsługujemy, dlatego nasza oferta jest zawsze indywidualnie uzgadniana. Zapewniamy pełną obsługę księgową i kadrowo-płacową. Jednocześnie zajmujemy się doradztwem podatkowym.FAB TAX & ACCOUNTANCY BY Bilans S.A.

RADA NADZORCZA

KRYSTYNA FABIJAŃCZUK

Założycielka biura rachunkowego BILANS, które stało się fundamentalnym podmiotem Grupy FAB. Certyfikowana księgowa z ponad 40 letnim doświadczeniem w prowadzeniu ksiąg handlowych i rozliczeniach podmiotów krajowych i zagranicznych działających w wielu branżach i dziedzinach z różnych sektorów rynku.

JAN WAGA

Były Prezes Zarządu Polcoop S.A., Euro Agro Centrum S.A. oraz Kulczyk Holding S.A. Kierowany przez Jana Wagę Kulczyk Holding w 2005 r. był największym prywatnym inwestorem w historii PKN Orlen S.A. Obecnie Jan Waga, jako niezależny doradca dla podmiotów gospodarczych i instytucji, bierze udział w projektach związanych z restrukturyzacją i strategiami rozwojowymi.

DR JACEK WĘDROWSKI

Prawnik wewnętrzny (in–house) amerykańskich i dalekowschodnich globalnych korporacji. Praktyka prawna w międzynarodowych globalnych firmach prawniczych w zakresie projektów infrastrukturalnych , transakcji przejęć. Udzielanie wsparcia prawnego w projektach infrastrukturalnych dotyczących energetyki, budowy dróg i trakcji kolejowych, prawa zamówień publicznych, realizacji kontraktów budowlanych w oparciu o warunki FIDIC oraz oceny zgodności działań spółek giełdowych. Pełnomocnik procesowy, w tym przed Sądem Najwyższym , Trybunałem Konstytucyjnym oraz sądami arbitrażowymi w Polsce oraz w Zurychu , Sztokholmie i Londynie.


FAB TAX & ACCOUNTANCY BY Bilans S.A.

REFERENCJE