Strona główna

Idealne miejsce

na rozwój

Twojego biznesu

25+

Lat doświadczenia

O nas

Zaufaj doświadczeniu

Od 1993 roku z powodzeniem prowadzimy kompleksową obsługę finansowo-księgową spółek oraz działalności gospodarczych. Posiadamy status licencjonowanego biura księgowego. Prowadzimy obsługę ponad 300 podmiotów gospodarczych.

usługi kadrowe i płac

Usługi kadrowe i płac

Usługi kadrowo-płacowe w Bians.eu to dostęp do wiedzy i doświadczenia specjalistów. Dzięki nam firmy nie ponoszą zwiększonych kosztów utrzymywania wyspecjalizowanych działów. Zapewniamy sprawną obsługę dokumentacji pracowników i szeroką ofertę usług.

czytaj więcej

usługi księgowe

Usługi księgowe

Przekazanie nam funkcji księgowych zwiększa efektywność zarządzania oraz oszczędność czasu i finansów. Dostosowujemy usługi do potrzeb firmy, jej formy prawnej i wielkości. Outsourcing rachunkowości zmniejsza ryzyko błędów, zapewnia zgodność działań z przepisami.

czytaj więcej

doradztwo podatkowe i audyt

Doradztwo podatkowe
i audyt

Oferujemy stałą opiekę podatkową - udzielamy porad podatkowych w zakresie wszystkich zobowiązań prawno-podatkowych obowiązujących w Polsce. Świadczymy również usługi audytu - dokładną analizę dokumentacji i stanu finansowego firmy.

czytaj więcej

usługi prawne

Usługi prawne

Koncentrujemy się na weryfikacji przepisów, doradzaniu strategicznym zarówno w kwestiach prawnych, jak i biznesowych. Wskazujemy optymalne kierunki rozwoju oraz wspieramy firmy w sytuacjach kryzysowych.

czytaj więcej

Dlaczego warto z nami współpracować

Posiadamy wieloletnie doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie

Od 1993 roku z powodzeniem prowadzimy kompleksową obsługę finansowo-księgową podmiotów gospodarczych. Posiadamy status licencjonowanego biura księgowego.

Obsługa międzynarodowych firm

Obsługa międzynarodowych firm

Otwieramy oddziały spółek zagranicznych w Polsce, obsługujemy klientów w języku angielskim, legalizujemy pobyt dla cudzoziemców.

Rejestracja
podmiotów

rejestracja podmiotów

Działamy w imieniu Klienta przed KRS, GUS, Urzędami Skarbowymi. Zajmujemy się legalizacją, tłumaczeniami przysięgłymi, wnioskami i zezwoleniami.

Skuteczność
działań

skuteczność działań

Odpowiedzialne i rzetelne prowadzenie zleconych nam czynności przyśpiesza rozwiązanie spraw urzędowych i sądowych

Pełne ubezpieczenie wykonywanych czynności

pełne ubezpieczenie wykonywanych czynności

Posiadamy podwyższone ubezpieczenie od czynności cywilnoprawnych – polisa obejmuje rozszerzoną opcję ubezpieczenia.

Audyt

audyt

Współpracujemy ze Specjalistami z innych dziedzin – Biegłymi Rewidentami, Adwokatami, Doradcami finansowymi/podatkowymi. Oferujemy usługi audytu odpowiadające potrzebom Klienta.

Partnerzy