Nasi partnerzy

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku polskim jak i zagranicznym jesteśmy w stanie zagwarantować Twojej firmę kompleksową i profesjonalna obsługę.


FAB Investment SA

FAB Investment SA to platforma inwestycyjna, której głównym obszarem działania są inwestycje w nieruchomości zarówno mieszkalne jak i biurowe.

Fab Office

Sieć biur serwisowanych, która oferuje wynajem oraz zarządzanie powierzchniami biurowymi. Elastyczne zasady najmu oraz atrakcyjne ceny to jedynie część atutów Fab Office.

FAB Consulting

Konsulting biznesowy, którego głównym celem jest wsparcie zagranicznego biznesu w Polsce, poprzez m.in.: kojarzenie partnerów, doradztwo inwestycyjne, prawne i podatkowe, wsparcie finansowe, badania rynku, itp.

Walter Herz

Firma doradcza działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych, która oferuje kompleksowe usługi podmiotom związanym z tym segmentem rynku – zarówno inwestorom, jak i najemcom oraz właścicielom nieruchomości.

Wszystkodlafirmy.pl

Kompleksowe usługi wspierające założenie i rozwój biznesu, skupione w jednym miejscu: księgowość, ubezpieczenia, leasingi, kredyty i pożyczki, inwestycje, rejestracje firm i wiele innych.

Metis Property Investment

Specjalizuje się inwestycjami w rewitalizacje kamienne oraz kameralne budynki apartamentowe i biurowo-usługowe.

Żółtek Bielecki Chyła

Kancelaria adwokacka, zrzeszająca profesorów Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Prawa i Administracji. Specjalizują się m.in. w prawie handlowym oraz finansowym.

Korzan- Sobieraj Kłapkowski

Polska kancelaria świadcząca kompleksowe usługi prawne, w szczególności dla Klientów korporacyjnych. Współpracujący z Kancelarią prawnicy są specjalistami w wielu dziedzinach prawa.